Strony WWW & hosting

Projekty stron WWW, sklepy internetowe, konta e-mail, domeny, marketing

Twój serwis WWW w Internecie Projekt strony WWW Zarządzanie treścią Hosting Domena Marketing
piktogram-1_1.jpg

Projekt strony WWW lub szablonu rozbudowanego serwisu/sklepu stanowi współczesną internetową wizytówkę firmy (placówki, organizacji, osoby itp.). Warto zadbać o estetyczny i unikalny wygląd serwisu, odróżniający go od gotowych szablonów dostępnych w sieci, pod którymi może prezentować się np. firma konkurencyjna. Koszt przygotowania szablonu ponoszony jest jednorazowo przy wdrożeniu.

Projektujemy proste internetowe strony WWW, rozbudowane firmowe serwisy, tworzymy szablony graficzne dla sklepów. Nasze projekty są zgodne ze standardami wytyczanymi przez konsorcjum W3C oraz zaleceniami Google, zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania i otwarte dla internetowych wyszukiwarek.
Standardowo oferujemy projekty w technologii RWD (Responsive Web Design) - dostosowane zarówno do urządzeń stacjonarnych (komputery, laptopy), jak i mobilnych (tablety, smartfony).
Strony rozbudowane opieramy o systemy CMS (systemy zarządzania treścią) dając tym samym możliwość łatwej i wygodnej aktualizacji prezentowanych treści przez osobę zarządzającą serwisem.

Każdy projekt, przed jego podjęciem, jest indywidualnie analizowany i docelowo wdrażany pod konkretne wymagania oraz budżet - możesz zamówić zarówno jednostronicową wizytówkę, stronę WWW opartą o gotowy szablon, jak i rozbudowany serwis z unikalną szatą graficzną. Wycenę projektów stron WWW, prostych lub złożonych, kalkulujemy indywidualnie.

Oprócz tworzenia nowych projektów, zajmujemy sie również opieką gotowych serwisów WWW: aktualizacją, modernizacją itp.

piktogram-1_5.jpg

Systemy zarządzania treścią (CMS) umożliwiają wygodne zarządzanie stronami WWW oraz publikację treści: tekstów, fotografii, gotowych dokumentów, prostych i złożonych formularzy. Wszystko bez znajomości składni języka opisu stron HTML/CSS odpowiedzialnego za wygląd i strukturę serwisu. 

Wdrożenie systemu CMS to realne oszczędności - przy aktualizacji serwisu nie jest potrzebna pomoc z zewnątrz - oraz szybkość aktualizacji - od momentu wprowadzenia zmian, stają się one widoczne na stronach WWW. Wdrożenie systemu CMS to również możliwość podziału obowiązków opieki nad serwisem na kilka osób - dzięki temu obsługa rozbudowanych i bogatych w treść stron WWW może być realizowana szybko i sprawnie.

Aktualnie oferujemy sprawdzony system phpWCMS jako funkcjonalne rozszerzenie tworzonego lub gotowego serwisu WWW. phpWCMS z uwagi na bardzo niewielkie wymagania systemowe działa bardzo sprawnie i może być zainstalowany w ramach praktycznie dowolnej usługi hostingu współdzielonego wyposażonego w dostep do bazy danych SQL. System jest intuicyjny i prosty w obsłudze oraz posiada polski interfejs. Po krótkim przeszkoleniu możesz zarządzać własnym serwisem z dowolnego miejsca - wystarczy dostęp do sieci Internet i dowolna współczesna przeglądarka.

Panel logowania

Panel logowania

Panel administracyjny

Panel administracyjny

Panel zarządzania artykułami

Panel zarządzania artykułami

Panel edycyjny

Panel edycyjny

Zarządzanie fotografiami

Zarządzanie fotografiami

Tworzenie galerii

Tworzenie galerii

piktogram-hosting.jpg

Hosting jest formą udostępniania przez dostawcę usług internetowych zasobów własnej serwerowni ze sprzętem (fizyczna przstrzeń na dane, pamięć RAM, wydajność procesora, łącza sieciowe) i oprogramowaniem (serwerowe systemy operacyjne, systemy CMS), dzięki którym Twój serwis WWW łącznie z domeną i pocztą e-mail mogą funkcjonować w sieci Internet. Usługi hostingowe z reguły występują w tzw. pakietach, różniących się parametrami oraz ceną, co umożliwia optymalne dopasowanie do własnych wymagań.
Jeśli Twój serwis WWW zawiera formularze przesyłające dane osobowe, lub  realizuje funkcję sklepu internetowego, zalecane/wymagane jest posiadanie certyfikatu SSL - umożliwiającego szyfrowanie transmisji pomiędzy użytkownikiem a serwisem WWW. Aktualnie najpopularniejsze przeglądarki internetowe coraz bardziej widocznie ostrzegają swoich użytkowników przed stronami WWW, które zawierają formularze a nie wspierają szyfrowanych transmisji danych. Brak certyfikatu SSL może wiązać się z zaniżeniem pozycji strony/sklepu w wynikach wyszukiwania popularnych wyszukiwarek.

Dzięki stałej i wieloletniej współpracy z usługodawcami, oferujemy kompletną obsługę finansową, logistyczną oraz opiekę serwisową na miejscu. Zapewniamy również doradztwo w wyborze optymalnego pakietu hostingowego dla Twojego pomysłu na wizerunek w sieci. Oferujemy również usługi migracji serwisów WWW/poczty e-mail pomiędzy firmami świadczącymi usługi hostingowe.

piktogram-1_4.jpg

Domena jest nazwą pod którą funkcjonują usługi w sieci Internet (strony WWW, sklepy internetowe, poczta e-mail itp.). Innymi słowy, jest to adres pod którym widoczny jest Twój serwis WWW (np. www.nazwatwojejfirmy.pl) oraz fragment adresu e-mail (np. biuro@nazwatwojejfirmy.pl). Prawidłowo dobrana domena powinna odzwierciedlać nazwę firmy, markę, towar lub usługę. Powinna być również łatwa do zapamiętania a więc możliwie krótka.

Jako hosting reseller oferujemy obsługę logistyczną domen a w tym: doradztwo w zakresie optymalnego wyboru domeny, wsparcie przy transferach domen, zniżki na rejestrację i odnowienia abonamentów. Każdy Klient opłacający domeny za naszym pośrednictwem jest pełnoprawnym właścicielem swoich domen, czego dowodem są jawne wpisy w bazie whois.pl.

piktogram-1_3b.jpg

Marketing w sieci Internet jest zbiorem działań mających na celu promowanie marki, towaru, usługi - zazwyczaj za pośrednictwem własnego serwisu WWW oraz usług towarzyszących (serwisy społecznościowe). Samo umieszczenie nazwy domeny związanej z serwisem w tradycyjnych materiałach promocyjnych (wizytówki, foldery, reklama zewnętrzna) ma mocno ograniczony zasięg, dlatego warto zadbać o właściwą promocję serwisu WWW w sieci Internet tak, by dotarcie do niego było maksymalnie ułatwione.

Opis naszej oferty związanej z marketingiem w sieci Internet dostępny jest na osobnej stronie.